Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo

Pogadajmy o cukrzycy - OGLĄDAJ NA ŻYWO od godz. 20.00!

Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Wyślij e-maila z pismem w sprawie refundacji Lantusa!

źródło: informacja własna, dodano: 16 czerwca 2016 r.

W związku z ostatnimi doniesieniami o możliwym braku przedłużenia refundacji na insulinę Lantus przygotowaliśmy wzór listu do Ministerstwa Zdrowia, Departamentu Polityki Lekowej i Farmacji, Gabinetu Politycznego Ministra Zdrowia oraz Pani Premier RP Beaty Szydło, w którym apelujemy o weryfikację dot. refundacji, bezpieczeństwa oraz dostępności produktów leczniczych i wyrobów medycznych, uwzględniającą potrzeby i możliwości finansowe obywateli chorych na cukrzycę.

Zachęcamy do wysyłania pisma ze swoich skrzynek pocztowych. Udostępniamy wzór listu, który można modyfikować. Sprawa dotyczy nas wszystkich! Niech o nas usłyszą i nie zabierają nam refundacji insuliny.

Wzór pisma można pobrać tutaj. Wystarczy wpisać w prawym górnym rogu nazwę swojej miejscowości, a na pierwszej stronie na dole wpisać imię i nazwisko. Następnie pismo trzeba dołączyć do wiadomość e-mail i wysłać na cztery podane adresy e-mail.

[aktualizacja, godz. 15.21] WAŻNE! AKCJA WSTRZYMANA! Po publikacji wzoru listu otrzymaliśmy pilny telefon od Pana Tomasza Matyni, szef Gabinetu Politycznego Ministra Zdrowia z informacją, że wiadomość na temat nierefundowania insuliny Lantus od 1 lipca 2016 roku jest nieprawdziwa. Pan Tomasz Matynia zapewnił, że pozostanie ona na liście leków refundowanych!

Niech rządzący usłyszą głos zwykłych obywateli. Walczymy o normalne życie!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [1]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.

~Tomasz Matynia  IP: 94.75.85.xxx(2016-06-16 15:12:21)
Szanowni Państwo, Informacja na temat nierefundowania insuliny Lantus od 1 lipca 2016 roku jest nieprawdziwa. Insulia glargine pozostanie na liście leków refundowanych


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Wyślij e-maila z pismem w sprawie refundacji Lantusa!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 3 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line