Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Komunikaty

Trwa konkurs plastyczny POMALUJ ŻYCIE NA NOVO

dodano: 4 sierpnia 2011 r.

Trwa konkurs plastyczny POMALUJ ŻYCIE NA NOVO

Pomaluj życie na novo to ogólnopolski konkurs plastyczny organizowany corocznie od 1996 r. Celem projektu jest przede wszystkim integracja osób z cukrzycą z otoczeniem, czasami nawet z najbliższymi. Dzięki kampanii poszerzamy wiedzę społeczeństwa o tej chorobie.

Konkurs pozwala osobom dotkniętym cukrzycą, poprzez różne techniki plastyczne, na opowiedzenie w sposób niewerbalny o ich sukcesach i porażkach w walce z chorobą, o problemach codziennego życia i sposobach radzenia sobie z nimi. Jest też wyjątkową okazją do uzewnętrznienia odczuć, przemyśleń i trosk związanych z cukrzycą.

Dzięki artystycznej formie wypowiedzi wiele osób, którym na co dzień niełatwo jest wyrazić emocje i obawy, ma szanse szczerze opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Pokazanie codziennego życia ludzi, którzy pomimo choroby mogą normalnie funkcjonować, są nie tylko aktywni zawodowo, ale rozwijają też swoje pasje i talenty, pozwala ograniczyć stygmatyzację chorych i przeciwdziałać ich społecznemu wykluczeniu.

Partnerami akcji są Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Komitet Przyjaciół Dzieci z Cukrzycą. Honorowy patronat nad konkursem objęły Ambasada Królestwa Danii w Polsce, Sekcja Pediatryczna Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego oraz Polska Federacja Edukacji w Diabetologii, a opiekę merytoryczną i artystyczną sprawuje Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Patronem medialnym konkursu jest czasopismo "Diabetyk", radio WNET oraz portal mojacukrzyca.org.

Więcej informacji, regulamin oraz formularze dostępne na stronie www.novonordisk.pl.

Trwa konkurs plastyczny POMALUJ ŻYCIE NA NOVORedakcja portalu MojaCukrzyca.org nie jest autorem powyższego ogłoszenia i nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Komunikat przesłano na adres e-mail Redakcji portalu, zweryfikowano pod względem merytorycznym. Za zamieszczenie powyższego komunikatu nie pobrano żadnych opłat.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Komunikaty: Trwa konkurs plastyczny POMALUJ ŻYCIE NA NOVO
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 14 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line