Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo

Pogadajmy o cukrzycy - OGLĄDAJ NA ŻYWO od godz. 20.00!

Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Komunikaty

Accu-Chek partnerem biegu Policz się z cukrzycą w Poznaniu

źródło: Roche, dodano: 6 stycznia 2011 r.

Już w najbliższą niedzielę w Poznaniu odbędzie się bieg "Policz się z cukrzycą" organizowany w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Partnerem biegu została marka Accu-Chek.

Oj będzie się działo! Już po raz trzeci! Dzięki nogom i sercom kilkuset biegaczy, czerwone serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mocniej zabije na ulicach Poznania.

W dniu finału WOŚP, 9 stycznia 2011 roku, przy Centrum Kultury Zamek rusza 3 edycja biegu "Policz się z cukrzycą". Od początku wydarzenie to organizowane jest przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego AWF im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu.

Bieg ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa na problem diabetyków w naszym kraju. Głównym celem akcji jest zachęcenie producentów żywności do umieszczenia na produktach spożywczych informacji o wymiennikach węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych. Są to informacje niezbędne do właściwego odmierzenia insuliny jaką ludzie z cukrzycą muszą podać do organizmu.

Podczas biegu "Policz się z cukrzycą" uczestnicy oraz kibice będą mieli okazję zmierzyć poziom cukru we krwi, jak również zdobyć podstawowe informacje na temat cukrzycy. O precyzyjny i szybki pomiar oraz materiały edukacyjne zadba marka Accu-Chek.

Serdecznie zapraszamy do Poznania, aby jak co roku współtworzyć niesamowitą atmosferę dobrej zabawy i poczucia, że tym symbolicznym gestem wspieramy w walce osoby, które tego potrzebują. Start godzina 12.00 przy Centrum Kultury Zamek. Trasę biegu możecie prześledzić na załączonym rysunku.

Więcej informacji na stronie poznańskiego biura WOŚP.
Redakcja portalu MojaCukrzyca.org nie jest autorem powyższego ogłoszenia i nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Komunikat przesłano na adres e-mail Redakcji portalu, zweryfikowano pod względem merytorycznym. Za zamieszczenie powyższego komunikatu nie pobrano żadnych opłat.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Komunikaty: Accu-Chek partnerem biegu Policz się z cukrzycą w Poznaniu
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 3 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line