Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Światowy Dzień Cukrzycy
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Miś Radek jeździ po szkołach oraz przedszkolach i edukuje dzieci o cukrzycy

źródło: info. własna na podstawie strony Organizatora, dodano: 17 października 2022 r.

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Dzieciom i Młodzieży z cukrzycą typu 1 "Słodka Jedynka" prowadzi różnego rodzaju kampanie mające na celu popularyzacja wiedzy o cukrzycy, szczególnie wśród najmłodszych. Jedną z ciekawych akcji są odwiedziny Misia Radka chorującego na cukrzycę typu 1. Miś Radek podróżuje po całym kraju i edukuje dzieci w przedszkolach i szkołach. Stowarzyszenie sieje wiedzę o cukrzycy i wierzy w to, że wkrótce zbierze plony tej edukacji.

Osoby zainteresowane odwiedzinami Misia Radka w placówce oświatowej powinny wysłać zgłoszenie pod adres misio.radek1@op.pl w tytule wiadomości podając nazwę miejscowości lub miasta i województwa np. Rybnik/śląskie. Konieczne jest także pozostawienie nr telefonu kontaktowego. Stowarzyszenie informuje o tej akcji na swoim profilu na Facebooku.

Stowarzyszenie informuje jednocześnie, iż z uwagi na ogromne koszty podróżowania, Miś odpowiada tylko na wybrane wiadomości, które odpowiadają terenowi, w który wybierają się zarządzający Stowarzyszeniem wraz z Misiem Radkiem. Organizatorzy bardzo proszą o wyrozumiałość - nie są w stanie być wszędzie.

Stowarzyszenie nie pobiera opłat za spotkanie z Misiem Radkiem.

Stowarzyszeniem na Rzecz Pomocy Dzieciom i Młodzieży z cukrzycą typu 1 "Słodka Jedynka" działa na terenie całej Polski. Pomaga w rozwiązywaniu problemów życia codziennego, na jakie napotykają dzieci i młodzież chore na cukrzycę typu 1 oraz ich rodzice i opiekunowie. Od 2014 roku Stowarzyszenie prowadzi grupę na Facebooku - CUKRZYCA TYP 1 U DZIECI "POMAGAJMY SOBIE".

Więcej o Stowarzyszeniu na stronie www.slodkajedynka.plJeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Miś Radek jeździ po szkołach oraz przedszkolach i edukuje dzieci o cukrzycy
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 29 listopada 2023 r.

Zadaj pytanie on-line