Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

IV Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą już 28 sierpnia 2022 w Kościerzynie

źródło: info. organizatora, dodano: 7 lipca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą w dniu 28 sierpnia 2022 w Kościerzynie na Kaszubach. Organizatorami Mistrzostw są Fundacja Wspólnoty Burego Misia im. Bogdana Jańskiego, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Wielkopolski Oddział Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, sekcja kolarska - Kosox Bike Team Koziegłowskiego Klubu Sportowego Jurand Koziegłowy. Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą odbywają się pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Mistrzostwa tradycyjnie odbywają się w łączności z charytatywnym wyścigiem kolarskim Bike'owy Maraton MTB POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE. W tym roku spotykamy się 28 sierpnia 2022 w Kościerzynie na Kaszubach. Trasa przebiegać będzie przez urokliwe tereny pojezierza kaszubskiego. Zawody odbędą się na dystansie Sportowym, wynoszącym około 30 km.

Głównym celem IV Mistrzostw Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą jest propagowanie aktywności fizycznej wśród chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych tą chorobą. Pragniemy pokazać, że mając cukrzycę można rywalizować sportowo i czerpać radość z aktywnego stylu życia.

Przy okazji planowana jest kampania medialna zachęcająca chorych na cukrzycę do uprawiania sportu. W zdrowym ruchu bycie poprawia nam życie. Zawody mają charakter otwarty i każdy może wziąć w nich udział spełniając warunki Regulaminu Zawodów.

Uprawiasz kolarstwo MTB, lubisz jeździć na rowerze - bądź z nami. Spotykamy się na starcie w niedzielę 28 sierpnia 2022 roku Plac Osady Wspólnoty Burego Misia Wętfie 1, Nowy Klincz 83-400 Kościerzyna. Mapki, trasy oraz szczegółowe informacje dotyczące wyścigu (bike'owy maraton) będą dostępne na stronie internetowej Organizatora www.buremisie.org.pl oraz https://www.facebook.com/bikeowymaraton

W imieniu Organizatorów
Prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz
Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii UMP
Prezes Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Prof. Aleksandra Araszkiewicz
Przewodnicząca
Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: IV Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą już 28 sierpnia 2022 w Kościerzynie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 29 września 2023 r.

Zadaj pytanie on-line