Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
FreeStyle Libre 2
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

IV Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą już 28 sierpnia 2022 w Kościerzynie

źródło: info. organizatora, dodano: 7 lipca 2022 r.

Serdecznie zapraszamy wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą w dniu 28 sierpnia 2022 w Kościerzynie na Kaszubach. Organizatorami Mistrzostw są Fundacja Wspólnoty Burego Misia im. Bogdana Jańskiego, Katedra i Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Wielkopolski Oddział Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, sekcja kolarska - Kosox Bike Team Koziegłowskiego Klubu Sportowego Jurand Koziegłowy. Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą odbywają się pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego.

Mistrzostwa tradycyjnie odbywają się w łączności z charytatywnym wyścigiem kolarskim Bike'owy Maraton MTB POMAGANIE PRZEZ ROWEROWANIE. W tym roku spotykamy się 28 sierpnia 2022 w Kościerzynie na Kaszubach. Trasa przebiegać będzie przez urokliwe tereny pojezierza kaszubskiego. Zawody odbędą się na dystansie Sportowym, wynoszącym około 30 km.

Głównym celem IV Mistrzostw Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą jest propagowanie aktywności fizycznej wśród chorych na cukrzycę oraz osób zagrożonych tą chorobą. Pragniemy pokazać, że mając cukrzycę można rywalizować sportowo i czerpać radość z aktywnego stylu życia.

Przy okazji planowana jest kampania medialna zachęcająca chorych na cukrzycę do uprawiania sportu. W zdrowym ruchu bycie poprawia nam życie. Zawody mają charakter otwarty i każdy może wziąć w nich udział spełniając warunki Regulaminu Zawodów.

Uprawiasz kolarstwo MTB, lubisz jeździć na rowerze - bądź z nami. Spotykamy się na starcie w niedzielę 28 sierpnia 2022 roku Plac Osady Wspólnoty Burego Misia Wętfie 1, Nowy Klincz 83-400 Kościerzyna. Mapki, trasy oraz szczegółowe informacje dotyczące wyścigu (bike'owy maraton) będą dostępne na stronie internetowej Organizatora www.buremisie.org.pl oraz https://www.facebook.com/bikeowymaraton

W imieniu Organizatorów
Prof. Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz
Kierownik Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych i Diabetologii UMP
Prezes Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego

Prof. Aleksandra Araszkiewicz
Przewodnicząca
Wielkopolskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: IV Mistrzostwa Polski MTB Kolarzy z Cukrzycą już 28 sierpnia 2022 w Kościerzynie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Eversense E3
Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 24 marca 2023 r.

Zadaj pytanie on-line