Strona główna
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo

FreeStyle Libre 2

Ypsomed
Światowy Dzień Cukrzycy
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 20 maja o godz. 20.00 z mgr farm. Beatą Tyszkiewicz-Kmiecik

źródło: oprac. własne, dodano: 16 maja 2022 r.

Rozpoczynamy cykl trzech spotkań w ramach programu "Pogadajmy o cukrzycy", które zrealizujemy wspólnie z naszym partnerem - firmą Sanofi. Podczas spotkań poruszymy nowe, jeszcze nie omawiane w programie, tematy. Będzie dużo cennych informacji i ciekawi goście. Na początek zapraszamy na spotkanie z magistrem farmacji Panią Beatą Tyszkiewicz-Kmiecik. Spotkanie odbędzie się w piątek, 20 maja o godzinie 20.00. Z naszym gościem porozmawiamy o perspektywie pacjenta diabetologicznego oczami farmaceuty. Dowiemy się wielu ciekawych i nieoczywistych rzeczy. Pani Beata zdradzi nam kilka sekretów z pracy farmaceuty. Serdecznie zapraszamy na spotkanie!

Na jakie wsparcie od farmaceuty może liczyć pacjent z cukrzycą? Jak wygląda wydawanie leków dla pacjentów? Co trzeba sprawdzić i jakich formalności musi dopełnić farmaceutą? Z jakimi problemami zgłaszają się pacjenci z cukrzycą? Czy w każdej aptece można otrzymać glukometr i peny do insuliny? Czym jest recepta farmaceutyczna? Czy jest przyszłość dla opieki farmaceutycznej w diabetologii? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w naszym programie na żywo w piątek, 20 maja na portalu mojacukrzyca.org.

Pani mgr farm. Beata Tyszkiewicz-Kmiecik ukończyła studia farmaceutyczne na Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Była koordynatorem sieci aptek prywatnych i kierownikiem apteki. Pełniła funkcję kierownika apteki szkoleniowej DOZ. Obecnie pracuje w Grupie NEUCA na stanowisku eksperta ds. Doskonalenia i Rozwoju Aptek. Posiada długoletnie doświadczenie z pracy w aptece diabetologicznej i doskonale orientuje się w temacie cukrzycy.

Oglądaj na żywo


Sanofi to innowacyjna, globalna firma biofarmaceutyczna, której przyświeca jeden cel, aby zgodnie z hasłem "We chase the miracles of science to improve people's lives" stawiając na potęgę nauki, zmieniać świat na lepsze. W 100 krajach zaangażowane i utalentowane zespoły pracują na rzecz zmiany oblicza medycyny, czyniąc niemożliwe możliwym. Firma tworzy terapie oraz szczepionki, które ratują życie milionom ludzi na całym świecie. Kluczowym punktem ambicji firmy jest zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna. Sanofi zatrudnia w Polsce blisko 900 pracowników. Jedna z 74 światowych fabryk Sanofi, zlokalizowana jest w Rzeszowie. Co roku firma produkuje w rzeszowskim zakładzie ponad 70 milionów produktów leczniczych, które trafiają zarówno na rynek polski jak i do 23 innych krajów. Siedziba główna Sanofi mieści się w Warszawie, a centrum dystrybucyjne w podwarszawskich Błoniach. W 2021 roku Sanofi znalazło się wśród Najlepszych Pracodawców w Polsce z tytułem Top Employer Poland 2021. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych.

Spotkanie odbędzie się on-line na żywo w piątek, 20 maja 2022 roku o godzinie 20.00 w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - na żywo


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!


Wszelkie materiały (w szczególności materiały i opracowania własne) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

mojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - na żywo w piątek, 20 maja o godz. 20.00 z mgr farm. Beatą Tyszkiewicz-Kmiecik
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.Eversense E3

Refundacja CGM
Przydatne
Informacje
Bądź na bieżąco!
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2023 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Środa, 29 listopada 2023 r.

Zadaj pytanie on-line