Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Pogadajmy o cukrzycy - specjalne wydanie, 28.08 o godz. 20.00 z dr inż. Danutą Gajewską i mgr Teresą Benbenek-Klupą

źródło: info. własne, dodano: 24 sierpnia 2020 r.

W dniach od 27 do 29 sierpnia w Łodzi odbywa się XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. W znacznej mierze w formule on-line, spowodowanej zagrożeniem epidemiologicznym. Eksperci, lekarze, pielęgniarki, medycy spotykają się wirtualne, aby debatować o cukrzycy i poznać najnowsze trendy w diabetologii. Portal mojacukrzyca.org, który sprawuje patronat medialny nad Zjazdem również przygotował ciekawe audycje dla swoich użytkowników. Mamy dla Was wydania specjalne programu na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy". Spotykamy się kilkukrotnie. Nasze spotkania on-line są darmowe, grzech nie skorzystać.

Serdecznie zapraszamy Was na specjalne wydanie programu "Pogadajmy o cukrzycy", które odbędzie się 28 sierpnia, w piątek, o godzinie 20.00. Tym razem będzie dwóch gości specjalnych. Swoją obecnością zaszczyci nas dr inż. Danuta Gajewska z Katedry Dietetyki Instytutu Nauk o Żywieniu Człowieka SGGW w Warszawie oraz mgr Teresa Benbenek-Klupa, edukator ds. diabetologii, Ascensia Diabetes Care. Będziemy rozmawiali na niezwykle ważny temat: żywienie w cukrzycy ciążowej.

Dowiemy się, czym jest cukrzyca ciążowa i cukrzyca przedciążowa. Poznamy najnowsze zalecenia związane z żywieniem w okresie ciąży. Porozmawiamy o programie edukacyjnym Słodkie Mamy adresowanym przede wszystkim do kobiet z cukrzycą ciążową. Program ten, stanowi także doskonałe narzędzie dla zrozumienia problemu cukrzycy ciążowej w najbliższym otoczeniu przyszłej matki. Podczas spotkania istnieje możliwość zadawania pytań. Spotkanie odbywa się na żywo i jest w pełni interaktywne. Partnerem wydarzenia jest firma Ascensia Diabetes Care, producent glukometrów z serii Contour.

Oglądaj na żywo


Transmisja odbędzie się w trzech miejscach jednocześnie - na Facebooku, na naszym kanale mojacukrzyca.tv na YouTube oraz na Twitterze! Wybierz dogodną lokalizację i pogadaj z nami o cukrzycy. Nagrane spotkania są dostępne dla widzów do ponownego odtworzenia w dowolnym momencie. Po kilku dniach materiał wideo z rozmowy z gościem specjalnym publikowany jest także na portalu mojacukrzyca.org. Zawsze można do materiału wrócić i jeszcze raz odsłuchać.

W najbliższych dniach będziemy sporo mówili o cukrzycy. Przygotowaliśmy kilka wydań specjalnych audycji "Pogadajmy o cukrzycy". Sprawdź koniecznie kolejne terminy, aby nic nie przegapić. Jak zawsze na żywo, z Waszym udziałem. Do zobaczenia!

Wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj.

Pogadajmy o cukrzycy - specjalne wydanie, 28.08 o godz. 20.00 z dr inż. Danutą Gajewską i mgr Teresą Benbenek-Klupą

Pogadajmy o cukrzycy

Spotkania na żywo z cyklu "Pogadajmy o cukrzycy" odbywają się od 13 września 2019 roku. W piątki o godzinie 20.00 Jerzy Magiera, autor portalu mojacukrzyca.org, zaprasza na godzinne pogadanki o słodkim życiu. Można dowiedzieć się co w ostatnim czasie wydarzyło się w cukrzycowym świecie, jakie mamy nowości. Podczas spotkań prowadzona jest także edukacja cukrzycowa. Jerzy przekazuje ważne informacje przydatne każdemu diabetykowi i osobom interesującym się tematem diabetologii. Bardzo ważny jest interaktywny charakter spotkania. Użytkownicy mogą na żywo komentować wszystkie kwestie i zadawać pytania. Jerzy w ramach swoich możliwości i kompetencji udziela odpowiedzi na pojawiające się pytania. Od 29 maja 2020 roku zmieniono nieco formułę spotkań. Oprócz pogadanki o cukrzycy zapraszani są goście specjalni, z którymi przeprowadzane są wywiady na żywo. Wszystkie rozmowy można zobaczyć tutaj.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Informacje: Pogadajmy o cukrzycy - specjalne wydanie, 28.08 o godz. 20.00 z dr inż. Danutą Gajewską i mgr Teresą Benbenek-Klupą
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 13 maja 2021 r.

Zadaj pytanie on-line