Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Solo
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Hipoglikemia
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Prowadzisz organizację cukrzycową? Ten koncert może być dla Was!

źródło: info. własne, dodano: 24 stycznia 2020 r.

Polskie Towarzystwo Diabetologiczne

Od 14 do 16 maja 2020 roku w Łodzi odbędzie się XXI Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Tytuł przewodni Zjazdu to: Diabetologia w Centrum. Przez te kilka dni cała polska diabetologia przenosi się do jednego miasta, aby poznać nowe trendy i doniesienia naukowe. Przy okazji Zjazdu corocznie odbywa się Koncert Charytatywny. Uczestnicy wykupują cegiełki, a datki zebrane podczas koncertu przekazywane są wybranej organizacji cukrzycowej. Aktualnie trwają zgłoszenia dla organizacji, które chciałby być beneficjentem koncertu.

Koncert charytatywny odbędzie się 15 maja 2020 roku w godzinach wieczornych. Gwiazda wieczoru to zazwyczaj tajemnica. Bilety będą do nabycia indywidualnie w recepcji Zjazdu. Koncert nie jest finansowany ze środków firm zrzeszonych w INFARMIE. Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego zaprasza do zgłaszania kandydatur beneficjentów koncertu charytatywnego organizowanego w dniu 15 maja 2020 r. podczas XXI Zjazdu Naukowego PTD.

Beneficjent Koncertu

Beneficjentem Koncertu mogą być pozarządowe organizacje charytatywne lub społeczne, których celem działalności jest w szczególności wspieranie i pomoc dzieciom i młodzieży z cukrzycą. Zgłoszenia e-mailowe wraz z wymaganymi dokumentami przyjmowane są do 29 lutego 2020 r.

Ocena wniosków

Oceny przesłanych zgłoszeń dokona Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego. Wybór beneficjenta Koncertu nastąpi w formie uchwały, od której nie przysługują żadne środki odwoławcze. Zarząd Główny PTD może zdecydować o wyborze więcej niż jednego beneficjenta Koncertu, jak również nie wybrać żadnego beneficjenta. Wyniki będą ogłoszone na stronie Towarzystwa.

Jeżeli więc prowadzisz lub działać w organizacji zajmującej się tematem cukrzycy złóż wniosek o udział w tym wydarzeniu. Jeżeli należysz do organizacji działającej na rzecz diabetyków przekaż informację dalej. Zgłoście się i uzyskajcie fundusze na dalszą działalność.

Szczegóły na stronie PTD (kliknij tutaj).

Prowadzisz organizację cukrzycową? Ten koncert może być dla Was!


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do góry

XXII Zjazd Polskiego Towarzystwa Diabetologicznegomojacukrzyca.org - Informacje: Prowadzisz organizację cukrzycową? Ten koncert może być dla Was!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Nowość!
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 26 lutego 2021 r.

Zadaj pytanie on-line