Strona główna Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Sobota, 26 maja 2018 r. diabetyk24.pl
Testuj Accu-Chek Combo

Sklep dla diabetyków
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Głosuj na YOURAH projekt International Diabetes Federation Europe!
tekst: Weronika Kowalska, dodano: 23 czerwca 2017 r.

Projekt YOURAH (Youth to Raise Awareness and promote Healthy living with diabetes) to nowa inicjatywa International Diabetes Federation Europe, jej autorami są członkowie Young Advocates Forum - aktywni na arenie międzynarodowej młodzi działacze chorujący na cukrzycę, pochodzący z rożnych krajów Europy. Ich misją jest jednoczenie osób z cukrzycą, ich bliskich oraz Europejskich stowarzyszeń cukrzycowych by doprowadzić do zmian i poprawy w opiece diabetologicznej w całej Europie.

Projekt YOURAH (Youth to Raise Awareness and promote Healthy living with diabetes)
GŁOSUJ NA PROJEKT. Wejdź na stronę i daj Like'a!

Celem projektu jest stworzenie internetowej platformy przystosowanej do celów edukacyjnych, łączących działania propagujące i wspierające tworzenie sieci dla wszystkich osób chorujących na cukrzycę w całej Europie. Poprzez tę platformę będą udostępniane materiały edukacyjne w różnej formie - wideo, grafik, prezentacji i dokumentów oraz odnośników do alternatywnych zasobów. Publikacje, osiągnięcia i wydarzenia Europejskich stowarzyszeń cukrzycowych również będą prezentowane na platformie, by rozwijać międzynarodową współpracę i poszerzać wpływ działań dotyczących cukrzycy.

Sercem platformy staną się materiały wideo i historie osób chorujących na cukrzycę i ich bliskich, gdzie będą dzielić się wszystkim co udało im się osiągnąć pomimo dodatkowych przeszkód w życiu z cukrzycą. W duchu jedności będą organizowane międzynarodowe seminaria internetowe z myślą o edukowaniu i zwiększaniu świadomości, aby aktywnie angażować się w dyskusje w temacie cukrzycy.

Do współpracy zostaną zaproszeni motywujący mówcy i gwiazdy chore na cukrzycę by zwiększać świadomość tej inicjatywy. Platforma będzie również wszechobecna w mediach społecznościowych, co wielokrotnie stworzy okazję do dalszych kampanii ukierunkowanych na cukrzycę np. zbieranie funduszy na konkretne cele związane z cukrzycą. Szczególny nacisk zostanie położony na mniej zasobne obszary takie jak: wsparcie młodzieży z cukrzycą; edukacja wokół cukrzycy i alkoholu, palenia tytoniu, narkotyków i seksu; zostaną także otwarte różne dyskusje w celu podzielenia się doświadczeniem i docenienia wspólnych, ale niedoszacowanych wyzwań związanych z cukrzycą w okresie dojrzewania.

Projekt YOURAH (Youth to Raise Awareness and promote Healthy living with diabetes)

Platforma będzie również przeznaczona dla przyjaciół i rodzin osób z niedawno zdiagnozowaną cukrzycą (dzieci, młodzieży i dorosłych), wszystkie potrzebne informacje znajdą w jednym miejscu! Źródło informacji będzie uzupełnianie i prowadzone przez International Diabetes Federation Europe we współpracy z młodymi działaczami cukrzycowymi.

Wygrana w konkursie YOUFORG20 pozwoli na zbudowanie i rozwijanie platformy przez pierwsze 3 lata jej działania. By zagłosować na projekt wystarczy dać Like'a!

Wesprzyj projekt tutaj https://youforg20.deutschland.de/en/yourah-belgium

Projekt YOURAH (Youth to Raise Awareness and promote Healthy living with diabetes)Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
XIX Zjazd Naukowy PTD

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Głosuj na YOURAH projekt International Diabetes Federation Europe!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
mojacukrzyca.TV
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 24 maja 2018 r.

Zadaj pytanie on-line