Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

Lepsze życie z cukrzycą - przewodnik dla każdego cukrzyka

źródło: oprac. własne, dodano: 20 września 2019 r.

Lepsze życie z cukrzycą - przewodnik dla każdego cukrzyka

Publikacja "Lepsze życie z cukrzycą" powstała z myślą o zdrowiu i komforcie życia każdego cukrzyka, szczególnie tego zmagającego się z typem II tej choroby. "Lepsze życie z cukrzycą" to unikalny na polskim rynku przewodnik, bogaty w treści o konwencjonalnych i alternatywnych metodach leczenia, nad których poprawnością czuwa lekarz, doktor medycyny Rainer Limpinsel, były już cukrzyk.

Z każdym miesiącem "Lepsze życie z cukrzycą" będzie stawać się najważniejszym narzędziem w Twojej walce z tą podstępną i trudną chorobą. Pokaże, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo i jakość życia każdego dnia (w dziale Żyj lepiej z cukrzycą), jak samodzielnie i skutecznie walczyć z tą chorobą (Walcz z cukrzycą "krok po kroku"), a także jak wspierać swoje zdrowie i leczenie właściwym odżywianiem (Jedz zdrowo i świadomie).

Pierwszy numer "Lepszego życia z cukrzycą" wraz z poradnikiem "16 największych pułapek dla cukrzyka i porady, jak się ich wystrzegać" otrzymasz za darmo!

Dopiero po przeczytaniu zdecydujesz, czy chcesz korzystać z dalszej prenumeraty. Jeżeli uznasz, że przekazane materiały nie są dla Ciebie lub z jakiegokolwiek innego powodu nie zechcesz korzystać z metod zawartych w "Lepszym życiu z cukrzycą" - wystarczy, że zrezygnujesz.

Masz na to 14 dni od dostarczenia pierwszego darmowego numeru. Nie musisz niczego odsyłać i za nic płacić. Zero dodatkowych formalności i darmowa wysyłka. To Ty decydujesz, czy wiedza przez nas przekazana jest dla Ciebie przydatna i czy chcesz z niej korzystać.

Więcej informacji znajdziesz tutaj (kliknij tutaj).

Co zrobić, żeby otrzymać DARMOWY numer "Lepszego życia z cukrzycą" wraz z poradnikiem "16 największych pułapek dla cukrzyka i porady, jak się ich wystrzegać"? Wystarczy, że wypełnisz formularz. Oznacza to, że możesz nabyć DARMOWY numer testowy wraz z poradnikiem, nic za to nie płacąc!

Po złożeniu zamówienia, w ciągu kilku dni otrzymasz pierwszy egzemplarz. Przed upływem 14 dni od dostarczenia numeru sam zdecydujesz, czy nadal chcesz korzystać z zasobów prenumeraty. Jeśli tak - nie musisz nic robić, przedłużymy Twój abonament na kolejne 6 numerów.

UWAGA: 34% promocja na 6 kolejnych numerów!

Za kolejne 6 numerów "Lepszego życia z cukrzycą" wraz z segregatorem, zapłacisz 180 PLN 119,40 PLN. To raptem 19,90 zł za miesiąc specjalistycznej konsultacji, którą dostaniesz bezpośrednio do domu! Pamiętaj, pierwszy numer wysyłany jest bezpłatnie i nie wlicza się w cenę prenumeraty (6 kolejnych numerów).

Więcej informacji znajdziesz tutaj (kliknij tutaj).

Lepsze życie z cukrzycą - przewodnik dla każdego cukrzyka


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Lepsze życie z cukrzycą - przewodnik dla każdego cukrzyka
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Sobota, 8 sierpnia 2020 r.

Zadaj pytanie on-line