Strona główna FreeStyle Libre zamów online! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo Oferta specjalna!
FreeStyle Libre
mylife YpsoPump
Bądź na bieżąco!
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Informacje

XIV Konferencja PFED: Cukrzyca w rodzinie. Razem możemy więcej

źródło: informacje o konferencji, dodano: 20 maja 2019 r.

Polska Federacja Edukacji w DiabetologiiXIV Konferencja Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii zaplanowana jest na 8 czerwca 2019 roku. Spotkanie odbędzie się w Warszawie i przebiegać będzie pod hasłem "Cukrzyca w rodzinie. Razem możemy więcej". W zaproszeniu na konferencję przewodnicząca PFED Alicja Szewczyk podkreśla, jak ważną rolę w życiu chorego odgrywa rodzina.

Wyedukowana rodzina może pomóc pacjentowi w zapewnieniu właściwych warunków do samoopieki i samokontroli w cukrzycy. Objęcie edukacją rodzin i opiekunów umożliwia lepszą współpracę zespołu terapeutycznego i w konsekwencji - skuteczniejsze leczenie chorych na cukrzycę.

W programie, jak co roku wystąpienia wybitnych wykładowców z Polski i ze świata, sesje towarzystw naukowych, stowarzyszeń i firm produkujących na rzecz opieki diabetologicznej, nowości w zakresie edukacji terapeutycznej w cukrzycy, aktualne wytyczne w pielęgniarstwie diabetologicznym, a także sesja konsultanta krajowego i konsultantów wojewódzkich w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego.

XIV Konferencja PFED: Cukrzyca w rodzinie. Razem możemy więcej

Każdego roku na naszych konferencjach mamy zaszczyt gościć wybitnych wykładowców z Polski i ze świata, którzy pomagają nam rozbudować, a także utrwalić i uaktualnić naszą wiedzę z dziedziny diabetologii. Także podczas tegorocznego spotkania będziemy mieli możliwość wysłuchania niezwykle interesujących wykładów dotyczących zaproponowanego tematu konferencji. Jak co roku gwarantujemy najwyższy poziom merytoryczny konferencji i wspaniałą atmosferę, które to cechy dorocznych spotkań PFED niezmiennie podkreślają ich uczestnicy - zapewnia mgr Alicja Szewczyk, Przewodnicząca Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii.

Konferencja odbędzie się 8 czerwca 2019 roku w Warszawie w hotelu SANGATE HOTEL AIRPORT, ul. 17 Stycznia 32. Dla członków PFED opłata za udział w konferencji wynosi 50 zł, dla pozostałych osób zainteresowanych tematem opłata wynosi 100 zł. Portal mojacukrzyca.org sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Więcej informacji i rejestracja na www.uniwersytetzdrowia.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: XIV Konferencja PFED: Cukrzyca w rodzinie. Razem możemy więcej
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 13 sierpnia 2020 r.

Zadaj pytanie on-line