Strona główna

ADC/FSLL/APP/BAN/08/2018

Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Niedziela, 19 maja 2019 r. diabetyk24.pl
Accu-Chek Instant
Sklep dla diabetyków
OneTouch Reveal
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Artykuły

Czy pożyczki to dobre rozwiązanie na pilne otrzymanie gotówki?
artykuł promocyjny, dodano: 4 maja 2018 r.

Dzisiejsze czasy są niepewne, także w kwestiach finansowych. Niestety, czasem trzeba np. natychmiastowo kupić lekarstwa, a w portfelu brakuje gotówki. W takich przypadkach coraz więcej ludzi korzysta z pożyczek pozabankowych. Czy jednak na pewno jest to dobre rozwiązanie?

Czy pożyczkę można otrzymać niemal natychmiast?

Pożyczka pozabankowa to idealne rozwiązanie w sytuacjach nagłych, kiedy środki finansowe są potrzebne natychmiastowo. Pożyczkę można bowiem otrzymać bardzo szybko, sam wniosek wypełnia się w kilkanaście minut, decyzja o akceptacji i przelew na konto bankowe także są błyskawiczne. Zdarza się nawet, że od rozpoczęcia wypełniania wniosku pożyczkowego, a otrzymania pieniędzy na konto mija zaledwie kilka godzin.

Co więcej, formalności są ograniczone do minimum, a aby uzyskać pożyczkę nie trzeba nawet wychodzić z domu. Jedyne co jest potrzebne, to urządzenie z dostępem do internetu i dosłownie kilkanaście minut.

Czy pożyczki są atrakcyjne pod względem oprocentowania?

W Polsce działa ogromna ilość firm pożyczkowych, które coraz mocniej rywalizują o klienta. W związku z tym zakres ofert jest coraz bardziej atrakcyjny. Aktualnie można nawet uzyskać zupełnie darmową pierwszą pożyczkę od większości instytucji pożyczkowych. Inaczej mówiąc, spłaca się dokładnie taką kwotę jaką się pożyczyło. Pożyczki pozabankowe są więc często bardzo opłacalne finansowo, w porównaniu do innych zobowiązań, takich jak kredyty bankowe.

Czy pożyczki to dobre rozwiązanie na pilne otrzymanie gotówki?

Czy pożyczki pozabankowe są na pewno bezpieczne?

Wielu ludzi wciąż obawia się skorzystać z ofert instytucji pozabankowych. Niektórzy są w stosunku do nich nazbyt podejrzliwi i obawiają się, że padną ofiarą oszustów. Inni zaś czują lęk przed pożyczaniem pieniędzy przez Internet. Na szczęście w zdecydowanej większości przypadków nie ma żadnych podstaw do obaw. Instytucje pożyczkowe działają w pełni legalnie oraz podlegają przepisom polskiego prawa, tak jak wszystkie inne firmy.

Tak jak w każdym innym przypadku, przed rozpoczęciem wpisywania swoich danych osobowych we wniosku pożyczkowym należy jednak sprawdzić, czy dana strona jest bezpieczna. Na szczęście można to łatwo zweryfikować Szyfrowany portal internetowy to taki, przy którego adresie w przeglądarce internetowej wyświetla się symbol zielonej kłódki.

Jakiemu pożyczkodawcy naprawdę warto zaufać?

Pożyczki pozabankowe są przyznawane szybko, bezproblemowo, ich oprocentowanie bywa niezwykle atrakcyjne, a cała transakcja przebiega w pełni bezpieczny sposób. Biorąc pod uwagę mnogość ofert na rynku, warto wybrać taką, która ma najlepszą ofertę w dla danej osoby.

W tym celu najlepiej jest skorzystać z porównywarki pożyczek Matchbanker. Ten portal współpracuje z najlepszymi instytucjami pożyczkowymi dostępnymi na rynku. Co więcej, działa bardzo szybko, a jego obsługa nie przysparza żadnych problemów.

Co sprawdzić przed zaciągnięciem pożyczki?

W dzisiejszych czasach korzystanie z ofert renomowanych instytucji pożyczkowych jest równie bezpieczne, co np. korzystanie z ofert bankowych. Tak jak jednak w każdej sytuacji warto zachować czujność i dokładnie sprawdzić dane we wniosku pożyczkowym, a także w ofercie pożyczkowej. Przykładowo zalecane jest co najmniej dwukrotne sprawdzenie tego, czy wpisało się poprawny numer konta bankowego. Należy zwrócić uwagę, czy nie popełniło się błędu we wniosku np. poprzez wpisanie błędnej informacji, a także czy treść oferty jest w pełni zrozumiała. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto zaś skontaktować się z działem biura obsługi, który w przypadku wielu instytucji pożyczkowych działa non stop i jest dostępny np. poprzez kontakt telefoniczny bądź czat na stronie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XX Zjazd PTD w Lublinie


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Artykuły: Czy pożyczki to dobre rozwiązanie na pilne otrzymanie gotówki?
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 17 maja 2019 r.

Zadaj pytanie on-line