Strona główna Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Poniedziałek, 16 lipca 2018 r. diabetyk24.pl
Testuj Accu-Chek Combo

Sklep dla diabetyków
Zdrowie w Praktyce
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
PILNE

Mamy czas do końca sierpnia, aby dać szansę Hani, bratanicy admina
dodano: 19 sierpnia 2017 r., aktualizacja: 23 sierpnia 2017 r.

Szansa dla Hani

Kochani! To dzięki Wam w początkowym stadium akcji #szansadlaHani udało się zbudować efekt kuli śnieżnej. Dziękujemy za wszystkie udostępnienia! Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę! Jesteśmy zjednoczeni w cukrzycy! Dziękujemy każdemu indywidualnie i wszystkim razem. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem akcji SZANSA DLA HANI. Podziękowania kierujemy do WSZYSTKICH DIABETYKÓW, ich rodzin i wszystkich związanych z tematem CUKRZYCY w Polsce. Odzew i Wasze wsparcie były ogromne! W cztery dni udało się zebrać potrzebną kwotę na wyjazd Hani na leczenie. Pieniądze ciągle spływają i na koncie SiePomaga i Stowarzyszeniu Sursum Corda "w górę serca" jest już prawie MILION ZŁOTYCH!


siepomaga.plHania ma dopiero siedem lat, ale zamiast cieszyć się beztroskim dzieciństwem, musi zmierzyć się z ogromnym wyzwaniem, które przytłoczyłoby niejednego dorosłego... W jej małej główce pojawił się śmiertelnie niebezpieczny guz, który zaatakował bardzo nieoczekiwanie. Prosimy o pomoc, szczególnie, że to bratanica Jerzego Magiery, autora portalu mojacukrzyca.org...

Dzielna Hania już w pierwszych dniach walki nazwała go "ciamajdą", żeby podkreślić, że na pewno z nią nie wygra. Niestety, współczesna medycyna nie daje tej pewności. Guz ze względu na umiejscowienie w pniu mózgu jest nieoperacyjny, a badanie histopatologiczne potwierdziło jego złośliwość. Jedno i drugie bardzo źle rokuje, odbierając nadzieję na wygraną.

Jedynym standardowym leczeniem jest radioterapia, której 6-cio tygodniowy cykl, Hania ukończyła początkiem lipca. Guz jest w chwilowej defensywie, ale w każdej chwili może powtórnie zaatakować. Pozostało rozpocząć poszukiwania terapii eksperymentalnych, prowadzonych poza krajem przez zdeterminowanych i doświadczonych specjalistów.

Hania Magiera

Nowojorski szpital MSKCC zaproponował wszczepienie do guza monoklonalnego przeciwciała 124I-8H9. Szansa na sukces jest tym większa im krótsza przerwa między zakończeniem radioterapii, a zabiegiem wszczepienia przeciwciała. Tym większa, jeśli zdąży się przed powtórnym atakiem.

Wyjechać niestety nie można dopóki nie przekaże się szpitalowi środków na sfinansowanie leczenia. W tym momencie jest to kwota 150 tys USD, przy założeniu, że jednorazowe wszczepienie będzie wystarczające....

Hania bardzo chce kontynuować walkę z "ciamajdą" i marzy o powrocie do normalnego życia jakim cieszyła się jeszcze 4 miesiące temu, zanim nadeszła koszmarna diagnoza. Niemalże spakowała już walizki, i nawet nie wie, że wyjazd nie będzie możliwy, jeśli pieniądze nie będą przekazane na konto szpitala. Czas biegnie tak szybko.

Hania Magiera

Tata Hani jest lekarzem i pomaga ludziom na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Teraz pomocy potrzebuje jego ukochana córeczka, której sam nie zdoła uratować.

Pomóżmy Hani w pokonaniu tego nieprawdopodobnie trudnego wyzwania, jakie na jej drodze postawił okrutny los.

ZBIÓRKA NA SIEPOMAGA: https://www.siepomaga.pl/haniamagiera

ZBIÓRKA W STOWARZYSZENIU: http://www.sc.org.pl/projekty/naratunek/hania-magiera/

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/262420887579904/

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - PILNE: Mamy czas do końca sierpnia, aby dać szansę Hani, bratanicy admina
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 12 lipca 2018 r.

Zadaj pytanie on-line