Strona główna Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Poniedziałek, 16 lipca 2018 r. diabetyk24.pl
Eversense XL

Sklep dla diabetyków
Zdrowie w Praktyce
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Prof. Małgorzata Myśliwiec i Marta Leśnik Kobietami Medycyny 2017!
źródło: info. własne na podstawie strony organizatora, dodano: 19 kwietnia 2017 r.

Kobiety MedycynyNa początku marca zachęcaliśmy do głosowania na Kobiety Medycyny 2017. Wybierane były kobiety związane z medycyną i ochroną zdrowia, których sukcesy zawodowe, zaangażowanie i entuzjazm budzą szacunek i uznanie. Wśród nominowanych były osoby związane z diabetologią - prof. dr hab. n. med. Małgorzata Myśliwiec i piel. Marta Leśnik. Głosowanie trwało do 14 kwietnia. Wiemy już, kto wygrał!

Serdecznie gratuluje laureatkom IV edycji plebiscytu Kobiety Medycyny. Kobietami Medycyny 2017 zostały: Marta Leśnik, Elżbieta Czkwianianc, Teresa Dobrzańska-Pielichowska, Mariola Kosowicz oraz Małgorzata Myśliwiec.

Ich ciężka, lecz wykonywana z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem, praca przyniosła im ogromny sukces zawodowy. Sukces ten jest nie tylko osobistą satysfakcją laureatek, ale też istotnie przyczynia się do rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce. Za to gorąco im dziękujemy i życzymy dalszych, równie niezwykłych triumfów.

GRATULUJEMY! Także dzięki głosom użytkowników portalu mojacukrzyca.org wśród Kobiet Medycyny 2017 znalazła się Marta Leśnik, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego, pracuje na Oddziale Diabetologiczym w Miedziowym Centrum Zdrowia w Lubinie. Członek Zarządu Stowarzyszenia Edukacji Diabetologicznej (SED) z liczbą głosów 3376 oraz prof. dr hab. n. med. Małgorzata Myśliwiec, kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii, Diabetologii i Endokrynologii GUMed, członek Rady Naukowej przy Ministrze Zdrowia, wiceprzewodnicząca Sekcji Pediatrycznej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego z liczbą głosów 664.

Uroczyste spotkanie ze wszystkimi nominowanymi w tym roku do plebiscytu Kobiety Medycyny Paniami odbędzie się 17 maja w Warszawie.

Kobiety Medycyny - Marta Leśnik Kobiety Medycyny - Prof. dr hab. n. med Małgorzata Myśliwiec

Organizatorem plebiscytu organizowanego od 2013 roku jest redakcja portalu internetowego "Portale Medyczne". Organizator chce pokazywać jak wiele jest wspaniałych kobiet, które działając na rzecz rozwoju medycyny i poprawy warunków leczenia ludzi w Polsce, udowadniają na co dzień, że ciężką pracą i zaangażowaniem można dokonać rzeczy wydawałoby się niemożliwych. Od pierwszej edycji konkurs aktywnie wspiera Fundacja Pani Prezydentowej Jolanty Kwaśniewskiej - "Porozumienie bez Barier".

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Prof. Małgorzata Myśliwiec i Marta Leśnik Kobietami Medycyny 2017!
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 12 lipca 2018 r.

Zadaj pytanie on-line