Strona główna Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. diabetyk24.pl
Testuj Accu-Chek Combo

Sklep dla diabetyków
Zdrowie w Praktyce
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Lutowe warsztaty cukrzycowe w Krakowie
tekst: Anna Urbanik, dodano: 28 lutego 2017 r.

Cukrzyca typu 1 odzyskajmy kolory życia24 lutego 2017 roku w Katolickim Domu Kultury im. Kard. A. S. Sapiehy w Krakowie odbyły się Warsztaty Cukrzycowe. Uczestnicy mogli wysłuchać interesujących wykładów o diecie, wyliczaniu wymienników i monitoringu glikemii. Dzieci twórczo spędziły czas z panią animator. Czekały także na nie upominki. Takie spotkania są bezcenne, dodają sił i pokazują, że są inny, którzy żyją podobnie do nas.

Uczestnicy wysłuchali wykładów:
 • "Nie taki diabeł straszny, jak go malują - wyliczanie wymienników węglowodanowych i białkowo-tłuszczowych w praktyce" - Teresa Woźnica, technolog żywności i żywienia człowieka, edukator diabetologiczny, administrator grupy.

 • "Czy monitoring na odległość to naprawdę kosmos - co zrobić, żeby to było możliwe" - Mariusz Woźnica, który opracował taki system powiązany z FreeStyle Libre dla swojej córeczki Karolinki, administrator grupy.
Gościem specjalnym była pani Małgorzata Klementowicz - przedstawiciel firmy Abbott Laboratories Poland. Dzieci miały możliwość spędzenia twórczo czasu z panią Animator Ewą, stworzyły przepiękne papierowe sowy i świetnie się bawiły. Z buź nie schodził im uśmiech.

Wspólny czas osłodziły im cukierki Werther's bezcukrowe podarowane naszym dzieciom przez Sklep Medyczny Infusion z Gliwic - bardzo przyjazne miejsce dla wszystkich diabetyków.

Szczególnie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy znaleźli czas w piątkowy wieczór i przyjechali spotkać się z nami, a także:
 • p. Małgorzacie Klementowicz, przedstawiciel firmy Abbott Laboratories Poland za to, jest z nami, wspiera nas, służy pomocą, dzięki niej nasze Słodziaki mogły wypróbować Freestyle Librę <3
 • p. Agacie Banaszkiewicz, właściciel Sklepu Medycznego Infusion z Gliwic, za słodki upominek dla naszych dzieciaków - Cukierki Werther's Original bezcukrowe, za wielkie serce i docenienie naszych działań.
 • p. Monice Zamarlik - Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę za Słodkie Bajeczki
 • p. Dorocie Ressel za to, że możemy spotykać się i organizować imprezy w najbardziej przyjaznym dla Słodziaków miejscu w Krakowie - Katolickim Domu Kultury im.Kard.A.S.Sapiehy.
 • p. Ewie - Pani Animator, która ma cudowne pomysły na zorganizowanie dzieciom czasu, a ogarniała spora gromadkę. Już docierają do mnie głosy, że dzieci chciałyby takie zajęcia powtórzyć.
Takie spotkania są bezcenne, dodają sił i pokazują, że są inny, którzy żyją podobnie do nas. Są miejscem wymiany doświadczeń i zawierania przyjaźni.

Anna Urbanik
Administratorka grupy Cukrzyca typu 1 odzyskajmy kolory życiaLutowe warsztaty cukrzycowe w Krakowie

Lutowe warsztaty cukrzycowe w Krakowie


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Lutowe warsztaty cukrzycowe w Krakowie
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 14 czerwca 2018 r.

Zadaj pytanie on-line