Strona główna Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
Niedziela, 27 maja 2018 r. diabetyk24.pl
Testuj Accu-Chek Combo

Sklep dla diabetyków
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Kryształowe Pióra - nowa edycja konkursu dla dziennikarzy
źródło: Servier, dodano: 8 lutego 2017 r.

Servier PolskaServier Polska serdecznie zaprasza do XI edycji ogólnopolskiego konkursu dla dziennikarzy "Kryształowe Pióra" w czterech kategoriach: CHOROBY SERCA - rosnące zagrożenie, DEPRESJA - przełamać tabu, CUKRZYCA - wygrać z postępem choroby, NOWOTWÓR - przełamać strach, wygrać życie. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 marca 2017 roku.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy dziennikarze mediów ogólnotematycznych, drukowanych i elektronicznych o zasięgu ogólnopolskim oraz regionalnym, których prace zostały opublikowane lub wyemitowane pomiędzy 1 kwietnia 2016 roku a 31 marca 2017 roku.

Ideą konkursu jest promowanie i wyróżnienie aktywności dziennikarzy, którzy zwiększają społeczną świadomość na temat zagrożeń związanych z najpopularniejszymi chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak choroby układu krążenia, cukrzyca oraz depresja, a także choroby nowotworowe. Organizator pragnie uhonorować dziennikarzy, którzy dzięki swojej pracy przyczyniają się do zdrowotnej edukacji Polaków, propagowania zdrowego i aktywnego stylu życia, a także lepszego zrozumienia korzyści płynących m.in. z profilaktyki i wykonywania regularnych badań kontrolnych.

W ubiegłorocznej edycji konkursu, rozstrzygniętej w czerwcu 2015 roku zwyciężyli Redaktor Anna Gmiterek-Zabłocka z Radia TOK FM za audycję pt.: Serce a udar mózgu, Redaktor Margit Kossobudzka z Gazety Wyborczej za artykuł pt.: Jak nie mieć drugiego zawału serca, Redaktor Artur Wolski z Programu 1 Polskiego Radia za audycję pt.: Choroby serca a rosnące zagrożenia życia, Redaktor Anna Jarosz z magazynu Zdrowie za artykuł pt.: Zalewa nas fala depresji, Redaktor Aleksandra Suwała z portalu interia.pl za artykuł pt.: Sztuka kochania dla zaawansowanych, Redaktor Włodzimierz Szczepański z portalu medonet.pl za artykuł pt.: Walczyłem z guzem mózgu, bo chciałem dożyć narodzin syna. Dziś chcę pomagać chorym na glejaka, Redaktor Wojciech Moskal z Gazety Wyborczej za artykuł pt.: Cukrzyca. Po cichu niszczy całe ciało, Redaktor Katarzyna Koper z magazynu PANI za artykuł pt.: Cukier w górę, cukier w dół oraz Redaktor Ewelina Potocka z portalu medonet.pl za artykuł pt.: Jak okiełznałem cukrzycę typu drugiego. Jury przyznało również 17 wyróżnień.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zgłaszania swoich prac!

Regulamin konkursu i formularze zgłoszeniowe na stronie www.servier.pl

Kryształowe Pióra - nowa edycja konkursu dla dziennikarzy


Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
XIX Zjazd Naukowy PTD

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Kryształowe Pióra - nowa edycja konkursu dla dziennikarzy
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
mojacukrzyca.TV
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 24 maja 2018 r.

Zadaj pytanie on-line