Strona główna Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
 1. Wiadomości
 2. O cukrzycy
 3. Porady
 4. Sprzęt i leki
 5. Więcej
 6. Przydatne
 7. O portalu
Niedziela, 27 maja 2018 r. diabetyk24.pl
Testuj Accu-Chek Combo

Sklep dla diabetyków
Newsletter
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny
DME obrzęk plamki
Ciekawostki

Dodaj komentarz
Informacje

Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PSD w Busko Zdrój 2017
źródło: Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Oddział Wojewódzki Kielce, dodano: 20 stycznia 2017 r.

Polskie Stowarzyszenie DiabetykówW dniu 14 stycznia br. w Busku Zdrój odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddział Powiatowy w Busku Zdroju w celu wyboru nowego Zarządu Koła. Zebranie zorganizowane zostało ze względu na podanie się do dymisji ponad 50% Członków Zarządu Koła.

Wniosek został złożony w dniu 15 grudnia 2016 roku na ręce Wiceprezesa Zarządu Wojewódzkiego Mariusza Gołdyn w obecności Wiceprezesa Zarządu Wojewódzkiego Mirosława Kobiec, Członka Zarządu Wojewódzkiego Stanisława Reguła oraz przybyłą na uroczystość Panią Prezes Zarządu Głównego Annę Śliwińską. Po konsultacji telefonicznej z pozostałymi Członkami Zarządu Wojewódzkiego, którzy byli nieobecni na spotkaniu uzgodniono konieczność zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków PSD w Busku Zdroju.

Informację o zwołaniu Zgromadzenia Nadzwyczajnego przekazano Członkom Oddziału w Busku Zdroju i wyznaczono dzień 14 stycznia 2017 roku na godzinę 10 w siedzibie Oddziału przy ul. Grotta 3. Panią Prezes Danutę Szymańska – Kosela, która została powołana na Prezesa Komisarycznego Oddziału w Busku Zdroju zobowiązano do przygotowania Nadzwyczajnego Zebrania.

Informacje o zaistniałej sytuacji i podjętych decyzjach przekazano Członkom Zarządu i pozostałym członkom PSD Busko po zakończeniu uroczystości. Nadzwyczajne zebranie PSD Busko Zdrój odbyło się przy udziale Zarządu Wojewódzkiego PSD, którzy pełnili rolę obserwatora i stali na straży przestrzegania przepisów prawnych i Statutu.


Na Nadzwyczajnym Zebraniu Członków obecny był przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Busku - Zdroju z Wydziału Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Obrony Cywilnej Naczelnik - mgr Sławomir Dalach, który pomagał w prowadzeniu Zebrania i na bieżąco wyjaśniał zebranym przepisy prawne i przepisy zawarte w Statucie PSD oraz jak prawidłowo powinno przebiegać Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków.

W głosowaniu jawnym Przewodniczącym zebrania został kolega Czesław Stępień, Sekretarzem zebrania została koleżanka Bogumiła Gąsior, wybrano również Komisję Skrutacyjną w składzie: Anna Ura, Maria Musiał, Włodzimierz Kozłowski.

Po głosowaniu jawnym i ukonstytuowaniu się nowo wybranych członków, Zarząd PSD Oddział Powiatowy w Busku-Zdroju przedstawia się następująco:
 1. Prezes - Jadwiga Karczewska
 2. Zastępca Prezesa - Tadeusz Ura
 3. Sekretarz - Bogumiła Gąsior
 4. Skarbnik - Celina Grabda
 5. Członek - Maria Michalska
 6. Członek - Czesław Stępień
 7. Członek - Ireneusz Cent
Komisja Rewizyjna pozostała w niezmienionym składzie: Przewodnicząca - Józefa Kozłowska, Członek - Barbara Lis, Członek - Alicja Jeziorek. Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków PSD Busko Zdrój zostało zakończone.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama
XIX Zjazd Naukowy PTD

Najnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj
i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!


Powrót Do górymojacukrzyca.org - Informacje: Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków PSD w Busko Zdrój 2017
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Dana Diabecare R
Contour Plus One
mojacukrzyca.TV
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
DiABEtyK
Polecamy
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 24 maja 2018 r.

Zadaj pytanie on-line