Strona główna Możesz to robić zdalnie! Forum dyskusyjne Facebook Twitter NK YouTube Instagram Snapchat RSS Kontakt
  1. Wiadomości
  2. O cukrzycy
  3. Porady
  4. Sprzęt i leki
  5. Więcej
  6. Przydatne
  7. O portalu
diabetyk24.pl
Accu-Chek Combo
Bądź na bieżąco!
mylife YpsoPump
Artykuły
O cukrzycy
Cukrzyca typu 2
Odżywianie
Pompy insulinowe
Monitoring glikemii
Glukometry
Nakłuwacze
Peny
Insuliny

Dodaj komentarz
Komunikaty

Kwietniowy Szugarfrik

dodano: 12 kwietnia 2011 r.


Wiosna, wiosna, a z nią kolejny numer Szugarfrika. Wiosna to też czas wzmożonej dbałości o sylwetkę, często wręcz obsesyjnej, co może prowadzić do zaburzeń odżywiania się, takich jak bulimia czy anoreksja. Są one szczególnie niebezpieczne w przypadku diabetyków - jak ich uniknąć? Jak się zachować, gdy taki problem dostrzegamy? Na wszelkie pytania w artykule "Zabójcza sylwetka" odpowiadają specjaliści - diabetolog, dietetyk i psycholog.

Kolejny temat, który nigdy nie traci na aktualności - o nowoczesnych metodach leczenia cukrzycy, ograniczeniach z nimi związanych i perspektywach rozwoju, pisze prof. Otto-Buczkowska. Z kolei prof. Anna Noczyńska w przystępny sposób wyjaśnia, w jaki sposób i co może wpłynąć na zmiany zapotrzebowania na insulinę.

W kwietniowym numerze także tematy, które doskonale wpisują się w temperaturę słonecznych dni - "Diabetyk w salonie piękności" - czyli jak bezpiecznie poprawić urodę. W nowym numerze znajdziecie również obszerną prezentację ziół stosowanych w przypadku cukrzycy, i wiele innych artykułów. Nie zabraknie oczywiście stałych rubryk - felietonów, recenzji oraz komiksu z Szugar Frikiem w roli głównej, a póki co zapraszamy na profil naszej komiksowej postaci.

Magazyn dostępny w salonach Empik. Informacje o prenumeracie indywidualnej oraz o specjalnych pakietach dla organizacji działających na rzecz diabetyków: prenumerata@szugarfrik.pl.


Redakcja portalu MojaCukrzyca.org nie jest autorem powyższego ogłoszenia i nie ponosi odpowiedzialności za jego treść. Komunikat przesłano na adres e-mail Redakcji portalu, zweryfikowano pod względem merytorycznym. Za zamieszczenie powyższego komunikatu nie pobrano żadnych opłat.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, koniecznie polubcie nasz profil na FB!reklama


XXI Zjazd PTDNajnowsze komentarze [0]

Masz swoją opinię na ten temat? Tu jest miejsce, gdzie możesz ją wyrazić! Pisz, komentuj i dyskutuj. Pamiętaj o tym, że nie będą tolerowane niecenzuralne wypowiedzi i wulgaryzmy.


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Bądź pierwszy, dodaj swoją opinię!
Powrót Do górymojacukrzyca.org - Komunikaty: Kwietniowy Szugarfrik
Jeżeli na tej stronie widzisz błąd lub masz uwagi, napisz do nas.


Poznaj cukrzycę
Przydatne
Informacje
Ogłoszenia
Sklep dla diabetyków
Kącik literacki
Wszystko o Accu-Chek
Specjalista radzi
Polecamy
DiABEtyK
Na komputer i telefon
Ministerstwo Zdrowia
Światowy Dzień Cukrzycy
Cukrzyca tamtych lat
DME obrzęk plamki
Ciekawostki
O portalu

Redakcja portalu | Napisz do redakcji | Newsletter | O portalu | Media o portalu | Linki | Partnerzy | Nasze bannery | Logo do pobrania | Patronat medialny
Portal mojacukrzyca.org ma charakter jedynie informacyjny. Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Portal jest prowadzony przez osobę fizyczną wyłącznie w celach osobistych. | Copyright © mojacukrzyca.org 2001-2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 9 lipca 2020 r.

Zadaj pytanie on-line